"Слуга народу" не виключатиме кума дружини Медведчука зі списку партії

"Слуга народу" не виключатиме кума дружини Медведчука зі списку партії Фото: "Укрінформ"

"Наскільки мені відомо, він є кумом Марченко, а не кумом Медведчука, справедливості заради. І ця інформація, на мій погляд, не повинна була бути основоположною для включення або виключення людей зі списку в зв’язку з їх зв’язками з тими чи іншими українськими політиками або тими людьми, які себе такими вважають", — сказав сказав голова партії Дмитро Разумков, інформує "Інтерфакс-Україна". Об этом сообщает gazeta-ua.com со ссылкой на СМИ.

"Плюс, наскільки мені відомо, це сталося не зараз. Це досить давня історія. Тому я не думаю, що це повинно було стати основним пунктом для виключення людини зі списку", — додав він.

Напередодні партія "Слуга народу" на з’їзді в неділю виключила зі свого виборчого списку сім кандидатів.

Зокрема, були виключені: Баланюк Юрій Вікторович, Боярчук Роман Михайлович, Вітікач Віталій Вікторович, Кавун Ольга Олександрівна

Нагадаємо, що прохідний бар’єр у Раду долають п’ять партій: Політична партія "Слуга народу" залишається лідером електоральних уподобань українців, але її рейтинг далі знижується. За неї готові проголосувати 42,3% виборців серед тих, хто має намір узяти участь у виборах 21 липня і визначився із симпатіями, тоді як попереднього тижня цей показник перевищував 45%.

Читайте також: Не буду брехати, що мене не цікавить посада прем’єра, — Данилюк


Джерело статті: “https://ipress.ua/news/sluga_narodu_ne_zbyraietsya_vyklyuchaty_kandydatakuma_druzhyny_medvedchuka_296209.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя