Судова історія про жінку, яка “підпалює будинки, а потім однією з перших прибігає нібито гасити вогонь” - Судові історії

Трагедія сталася у селі Антоновичі на Чернігівщині в ніч на 5 липня 2019 року. Захмеліла жінка прийшла на обійстя односельчанки і газовою запальничкою підпалила тюк сіна. Полум’я миттєво перекинулося на хлів, а потім на житловий будинок...

Об этом сообщает Руспрес


У результаті повністю згоріли хата, приміщення з худобою та колодязь. У вогні загинула корова, свиня, собака і 15 курей. Обвинувачена в суді переконувала, що вона не причетна до трагедії. Розповіла, що приблизно о дев’ятій вечора до неї прийшла сусідка, вони випили півлітра горілки. А потім лягла спати. Вночі прокинулася — почула крики, через вікно побачила сяяння від вогню. Побігла на місце пожежі й намагалася допомогти. Але постраждала стала звинувачувати її у підпалі, погрожувала. Тож обвинувачена зібрала всі свої документи й відвезла до коханця в село Кувечичі — аби потерпіла їх не знищила.


Додому повернулася через три години й лягла спати. Але її розбудили працівники поліції. Спершу пропонували піти на обійстя, де сталася пожежа, а потім били в живіт та обличчя, силою посадили в автомобіль і повезли в Чернігів.


Уже у відділку поліції її схиляли взяти на себе вину у підпалі сіна. На проведення слідчого експерименту погодилась через тиск з боку правоохоронців, які обіцяли пом’якшити покарання. Свідчення давала, як радили співробітники поліції. Переконувала, що з постраждалою стосунки в неї були нормальні. Ніколи не конфліктувала.


Потерпіла розповіла, що тієї ночі спала вдома з трьома дітьми, чоловік був на вахті. Прокинулася приблизно о третій ночі. У вікно побачила сяяння від вогню — догоряв її сарай. Вивела напівроздягнутих дітей надвір, відправила до бабусі. Викликала пожежників, розбудила сусідів, бо став горіти їхній хлів. Бачила на вулиці обвинувачену, що стояла з порожнім відром...


Із хати встигли винести лише телевізор та балон із газом. Вважає, підпал скоїла саме обвинувачена. Вона не вперше так робить: підпалює будинки односельців, а потім однією з перших прибігає з відром гасити пожежу. Але раніше за це її не притягували до відповідальності.


Сусід потерпілої стверджував, що в його господарстві також було два підпали, а обвинувачена перша прибігала з відром гасити пожежу.


Вина палійки підтверджена неспростовними доказами, серед яких аудіозапис негласних слідчих дій, де вона розповідає співкамерниці, як саме скоювала злочин. Вироком суду палійку визнано винною у скоєнні злочину, передбаченому ч. 2 ст. 94 ККУ, позбавлено волі на чотири роки.


На користь постраждалої з неї стягнуто 215 715 гривень моральної та матеріальної шкоди.


Дякуємо, що прочитали цей тексту газеті Експрес. У нас — тільки оригінальні тексти.


Читайте також про те, як майора ЗСУ покарали за власну думку про діяльність Зеленського


Джерело статті: “https://expres.online/sudovi-istorii/sudova-istoriya-pro-zhinku-yaka-pidpalyue-budinki-a-potim-odnieyu-z-pershikh-pribigae-nibito-gasiti-vogon”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя