Пошуки нового голови "Укрзалізниці" обійдуться майже в мільйон гривень

За пошуки нового голови "Укрзалізниця" заплатить міжнародній компанії з пошуку керівного персоналу Boyden 837 тисяч гривень.

Об этом сообщает Руспрес

Про це йдеться на порталі державних закупівель "Прозорро", де опублікували результати тендеру щодо забезпечення пошуку і відбору кандидатів на посаду голови УЗ.

Новини
Зарплату ексголови "Укрзалізниці" Кравцова засекретили

Згідно з умовами угоди, нового голову компанії повинні підібрати до 31 грудня 2020 року.

Результати тендеру

Результати тендеру

Напередодні міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив, що конкурс буде відкритим і незалежним. "Ніякого зовнішнього впливу. Рівні умови для всіх учасників. Переможе той кандидат, який доведе високий рівень компетенції, матиме чітке розуміння поточної ситуації та роботи УЗ і представить перспективне бачення стратегічного розвитку "Укрзалізниці", – написав Криклій.

УЗ

УЗ

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • Голова правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов попросив наглядову раду компанії розглянути питання його звільнення.


  • У 2020 році "Укрзалізниця" заради економії коштів скоротить 50% адміністративного персоналу, який не пов’язаний із перевезеннями. Працівникам, які залишаться, пообіцяли збільшити зарплати.


  • Кабінет міністрів ухвалив рішення про повернення "Укрзалізниці" у сферу управління Міністерства інфраструктури. В УЗ анонсували масштабну реформу.


  • Про звільнення Кравцова в листопаді 2019 року висловився прем’єр-міністр Олексій Гончарук. За його словами, в компанії "абсолютно дика" корупція.


  • 29 січня Кабінет міністрів погодив звільнення голови АТ "Укрзалізниця" Євгена Кравцова.


  • Кабінет міністрів України тимчасово поклав обов’язки голови правління "Укрзалізниці" на Марчек Желько.


Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Скандал навколо "Укрзалізниці"" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/economy/majzhe-miljon-griven-stalo-vidomo-skilki-ukrzaliznitsya-zaplatit-za-poshuki-novogo-golovi.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя